ДГ Зора
Детска градина в град Роман

Преподаватели

Образователно възпитателната работа се осъществява от 16 учители на групите , 16,5 непедагогически персонал и 5 медицински специалисти.

 

Директор – Цецка Йотова Димитрова

Главен учител – Веска Христова Пенчева

 

Домакини:

 

  1. Надежда Кръстева – ДГ”Зора”-база
  2. Димитрина Петкова – група „Звънче” с. Струпец
  3. Бистра Маринова – група „Патиланци” с.Радовене ,
  4. Десислава Гергова – група „Слънце” с. Камено поле

Готвачи:

  1. Недка Стоева - ДГ”Зора”-база
  2. Помощник готвач – Милена Василева
  3. Наталия Георгиева– група „Звънче” с.Струпец ,
  4. Пена Цанова - група „Патиланци” с.Радовене ,                   
  5. Ваня Борисова - група „Слънце” с.Камено поле
  6. Огняр – Венцислав Живков 

Медицински специалисти:

  1. Стоянка Петкова – старша медицинска сестра
  2. Мария Цолова – мед.лице в група „Слънце”с.Камено поле
  3. Цветко Димитров - мед.лице в група „Звънче”с.Струпец

                                            мед.лице в група „Патиланци”с.Радовене

 

Екипите на групите за учебната 2017 – 2018 г.

 

Детска ясла „ Мики Маус“

  • Бисерка Петрова – медицинска сестра ,
  • Пенка Накова – медицинска сестра ,
  • Марийка Димитрова - помощник възпитател
  • Славка Русинова  - помощник възпитател

Първа група „ Мечо Пух“

  • Веска Христова – главен учител
  • Лалка Петрова – старши учител и
  • Пламенка Антова – помощник възпитател

Втора група „ Звездички“

  • Галинка Богданова – старши учител ,
  • Даниела Георгиева – старши учител и
  • Марияна Христова – помощник възпитател

Трета група „ Смехуранчета“

  • Радослава Тодорова – старши учител ,
  • Мария Върбанова – старши учител и
  • Ваня Трифонова – помощник възпитател

Четвърта група „ Слънчице“

  • Соня Найденова – старши учител ,
  • Роза Христова – старши учител и
  • Ватка Иванова – помощник възпитател

Пета група „ Камбанка“

  • Иванка Петкова – старши учител ,
  • Поля Правчанска – старши учител и
  • Стефка Тодорова – помощник възпитател

Разно възрастова група „ Звънче“ с. Струпец

  • Наталия Кирилова - учител ,
  • Деница Кузманова – учител  и
  • Димитринка Петкова– помощник възпитател

Разно възрастова група „ Патиланци“ с. Радовене

  • Красимира Димитрова – старши учител ,
  • Таня Велева – старши учител и
  • Бистра Маринова– помощник възпитател

Разно възрастова група „ Слънце“ с. Камено поле

  • Наталия Цветкова – старши учител
  • Мария Милова – старши учител и
  • Десислава Гергова – пом.възпитател