ДГ "Зора"
Детска градина в град Роман

Персонал

 

Образователно възпитателната работа се осъществява от 15 учители на групите , 16,5 непедагогически персонал и 5 медицински специалисти.

 

 

Директор – Мария Цветанова Върбанова

 

Главен учител – Веска Христова Пенчева

 Главен счетоводител-Красимира Лазарова

Счетоводител икономист -Мариела Велчева

Домакини:

  1. Надежда Кръстева – ДГ”Зора”-база
  2. Бистра Маринова – група „Патиланци” с.Радовене ,
  3. Венета Кръстева – група „Слънце” с. Камено поле

Готвачи:

 

 

  1. Недка Стоева - ДГ”Зора”-база
  2. Помощник готвач – Милена Василева
  3.  Пена Цанова - група „Патиланци” с.Радовене ,                   
  4. Ваня Борисова - група „Слънце” с.Камено поле
  5. Огняр – Венцислав Живков 

 

Медицински специалисти:

 

  1. Нели Христова – старша медицинска сестра
  2. Мария Цолова – мед.лице в група „Слънце”с.Камено поле
  3. Цветко Димитров - мед.лице в група „Патиланци”с.Радовене

 Екипите на групите за учебната 2020 – 2021 г.

 Детска ясла „ Мики Маус“

  • Инна Христова – медицинска сестра ,
  • Пенка Накова – медицинска сестра ,
  • Марияна Тодорова - помощник възпитател
  • Ваня Трифонова  - помощник възпитател

Първа група „ Звездички“

  • Иванка Петкова – старши учител
  • Даниела Георгиева – старши учител 
  • Марийка Тошева – помощник възпитател
  • Павлинка Цалова-помощник възпитател

Втора група „ Смехоранчета“

  • Радослава Тодорова – старши учител ,
  • Поля Правчанска – старши учител 
  • Славка Русинова – помощник възпитател

Трета група „ Слънчице“

  • Наталия Кирилова –  учител ,
  • Соня Найденова – старши учител 
  • Ватка Иванова – помощник възпитател

Четвърта група „ Мечо Пух“

  • Веска Христова – главен учител ,
  • Лалка Тодорова – старши учител и
  • Пламенка Антова – помощник възпитател

Разновъзрастова група „ Камбанка“

  • Деница Кузманова – старши учител ,
  • Стефка Тодорова – помощник възпитател

Разновъзрастова група „ Патиланци“ с. Радовене

  • Красимира Димитрова – старши учител ,
  • Таня Велева – старши учител и
  • Бистра Маринова– помощник възпитател

Разновъзрастова група „ Слънце“ с. Камено поле

  • Наталия Цветкова – старши учител
  • Мария Милова – старши учител и
  • Венета Кръстева – пом.възпитател